Inženýr zákaznické kvality - automotive (vhodné i pro absolventy)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významného klienta na Vysočině obsazujeme pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY - AUTOMOTIVE.

Vaší náplní práce by bylo:
- komunikovat se zákazníky a aktivně dohlížet na jejich spokojenost
- vyřizovat interní, zákaznické a dodavatelské reklamace
- spolupracovat s interním týmem na zavádění požadavků od zákazníka
- realizovat interní audity
- plánovat a provádět kontroly

Co bychom od Vás požadovali:
- min. ukončené SŠ vzdělání
- praxi na podobné pozici v oddělení kvality
- angličtinu na komunikativní úrovni (němčina výhodou)
- znalost norem IAFT 1649 a ISO 9001 (VDA výhodou)
- znalost metody 5 WHY, ISHIKAWA, 8D, FMEA (SPC výhodou)
- analytické myšlení, dobré komunikační dovednosti
- proaktivní přístup, zodpovědnost
- uživatelskou znalost práce s PC - MS Office
- ŘP skup. B

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivují mzda dle zkušeností
- pružná pracovní doba
- aktivní využívání cizího jazyka
- možnost kariérního růstu
- jazykové kurzy
- placené volno navíc
- stravenky 100 Kč/den
- mobilní telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3555918  Datum zveřejnění: 7.12.2018