Technik nástrojař senior

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Podílení se na budování nové výroby – vstřikování plastů
- Příprava procesu technologie vstřikování, zavádění vstřikovacích lisů, spolupráce s vývojem, instalace nových vstřikovacích lisů Engel
- Následně odpovědnost za interní a externí opravy vstřikovacích forem
- Správa nástrojů, vytvoření a vedení dokumentace o nástrojích, evidence oprav a údržeb
- Správa náhradních dílů nástrojů, vystavování objednávek
- Spolupráce na nových projektech, účast na přejímce a vzorkování nových nástrojů, spolupráce na konstrukci forem
- Podíl na analýze problémů s nástroji ve výrobě
- Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními při změnách forem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Uplatnění na zajímavé nově vzniklé pozici, možnost seberealizace
- Nadprůměrné finanční ohodnocení
- Možnost zaškolení v sesterských závodech společnosti
- Stabilní kolektiv a vstřícné pracovní prostředí
- Flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky v hodnotě 90 Kč
- Příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč
- Jazykové a odborné vzdělávání
- Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost působící v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vzdělání technického směru
- Znalost technologie vstřikování plastů ideálně v automotive
- Zkušenosti se stavbou a konstrukcí forem (kaskádové řízení vtoků, GID technologie)
- Komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou
- ŘP, min sk. B
- Aktivní přístup, technické myšlení, zájem o zavádění nových věcí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3572840  Datum zveřejnění: 8.1.2019