Pracovník pozinkovny

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Obsluha zinkovací vany
- Příprava zboží na zinkování
- Navěšování nebo svěšování zboží
- Kontrola zboží pro expedici
- Řízení VZV

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Měsíční hrubá mzda 23 000Kč
- Místo výkonu práce Plzeň
- Příplatek za noční 10%
- Příplatek za přesčas 25% - všední den
- Příplatek za přesčas 50% - víkend
- 3 směnný provoz
- 25 dnů dovolené
- 13. plat 1000Kč/měsíčně ( variabilní složka vyplácená měsíčně ode dne nástupu s možností krácení při nesplnění kritérií dle vnitřního předpisu )
- Po roce nárok na 14. plat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho významného klienta, hledáme šikovné pracovníky do pozinkovny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Manuální řemeslná zručnost
- Fyzická zdatnost
- Praxe v průmyslu
- Vyučení ve strojírenském oboru PODMÍNKOU
- VZV oprávnění výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3577916  Datum zveřejnění: 14.1.2019