Referent zákaznického servisu s AJ

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Nový Bydžov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ovládáte anglický jazyk a přejete si ho denně využívat?
Baví Vás komunikace s lidmi a práce s počítačem?
Hledáte příjemné pracovní prostředí, kvalitní zázemí a přátelský tým?

Pak již dále nehledejte, máme nabídku přímo pro Vás!!!

Pro dynamickou výrobní společnost se sídlem na Novobydžovsku hledáme vhodného kandidáta na pozici:

REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s AJ

Očekáváme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- aktivní znalost anglického jazyka podmínkou
- praxi na obdobné pozici min. 1 rok, lze i šikovný absolvent
- znalost práce na PC, znalost SAP výhodou
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- týmovost, schopnost rozhodování, aktivní přístup

Náplň práce:
- kompletní koordinace zakázky - příjem zakázky, předání zakázky do výroby
- koordinace materiálu pro zakázku
- koordinace splnění termínů a koordinace exportu
- aktivní spolupráce s logistikou
- aktivní řešení veškerých problémů souvisejících s dodávkami zákazníkovi
- zodpovědnost za včasná a správná data v informačním systému
- zodpovědnost za včasné a úplné předávání výkazů a reportů

Nabízíme:
- zajímavou práci v perspektivní společnosti a v moderním prostředí
- zázemí zahraniční stabilní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- řadu zaměstnaneckých výhod
- práci v mladém kolektivu
- nástup lze ihned

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na email [email protected] nebo volejte 725 562 671.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3586131  Datum zveřejnění: 24.1.2019