Technik kvality - vývoj/ automotive

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní společnost hledá nového člena do týmu Quality Development and Industralization, který bude mít na starosti zajištění procesů z hlediska kvality v rámci nových projektů.

Hlavní náplň práce:
Řešení kvality v předsériové fázi
Účast na implementaci nových projektů
Komunikace se zákazníky
Spolupráce s vývojovým centrem, výrobou a obchodním oddělením
Aplikování metodologie, tvorba dokumentace
Schvalování vzorků
Občasná návštěva zákazníka či jiného závodu společnosti
Úzká spolupráce s procesním inženýrem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dynamické prostředí automotive společnosti
Mezinárodní pracovní prostředí - využití angličtiny na denní bázi
Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností (fixní plat + variabilní složka)
Stravenky, flexipasy
Odborná školení, jazykové kurzy
Přátelský kolektiv

Informace o náboru

Příležitost mají jak zkušení uchazeči s praxí na obdobné pozici, tak i méně zkušení kandidáti, kteří jsou technicky zaměření a rádi by se podíleli na implementaci projektů v rostoucí automotive společnosti.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš životopis v českém i anglickém jazyce.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. SŠ vzdělání
Zkušenost ve výrobní společnosti v oblasti kvality/ procesů apod.
Touhu učit se novým věcem a chuť občas cestovat
Rozhodovací schopnosti, zodpovědnost
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou (mezinárodní kolektiv)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3598655  Datum zveřejnění: 12.2.2019