Provozní elektrikář - kmenový stav Plzeň

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Nýřany, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste manuálně zručný? Chcete pracovat ve strojírenské společnosti? Chcete dostat za nástup 50.000 Kč? Chcete mít po práci čas na rodinu a své koníčky? Nevadí Vám práce na 3směny? A k tomu si vydělat zajímavé peníze?
Pak čtěte dále….

Hledáme pracovníky na pozici Provozní elektrikář s elektro vzděláním do společnosti, která je největším světovým nezávislým výrobcem turbogenerátorů.

Náplň práce
• Opravy strojů a zařízení
• Elektroinstalační práce
• Zajištění bezproblémového a plynulého chodu a výroby
• plánování a provádění prací údržby

Zaměstnanecké výhody, benefity

• nástup IHNED či DOHODOU
• práce na HPP do KMENOVÉHO STAVU
• místo výkonu práce: Plzeň
• zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností (základní mzda je cca 23.000 až 25.000Kč )
• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50.000 Kč (20.000 Kč po zkušební době, 15.000 Kč po dalších 3 měsících a 15.000 Kč po dalších 3 měsících)
• třísměnný provoz R/O/N (ranní 6–14, odpolední 14–22, noční 22–6)
• výborná dopravní dostupnost – MHD
• práce ve stabilní mezinárodní společnosti
• čtvrtletní prémie (na základě plnění firemních & osobních cílů)
• dovolená ve výši 5 týdnů ročně
• moderní firemní stravování
• firemní akce – letní grilování, podzimní bowling

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Plzni.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vyučen v oboru elektro
• vyhláška 50/1978 Sb. § 6
• spolehlivost, flexibilita, chuť učit se novým věcem, manuální zručnost
• orientace ve výkresové dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3652105  Datum zveřejnění: 27.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 Kč/měsíc