Provozní elektrikář v Chomutově, mzda až 35.000 Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Chomutov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

provádění elektro - instalací
denní kontrola zařízení
údržba a oprava montážních linek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
mzdu až 35.000 Kč (závisí na zkušenostech)
příplatky/bonusy
stravenky v hodnotě 120 Kč
samostatnou a různorodou práci
místo výkonu práce v Chomutově
23 dní placené dovolené
volné víkendy
smlouva na dobu neurčitou od daného zaměstnavatele (KMENOVÉ ZAMĚSTNÁNÍ)
příspěvek na penzijní pojištění (po 1. odpracovaném roce)

Informace o náboru

Aktuálně hledáme šikovného elektrikáře do kmenového stavu k našemu významnému klientovi na pozici SAMOSTATNÝ PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
minimálně SOU (ideálně obor elektro)
předchozí praxi v elektroúdržbě
vyhláška 50 1978 Sb. §6
programování PLC (základy automatizace)
samostatnost, odpovědnost a flexibilita
ochota pracovat na 3 směny (R/O/N)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3660181  Datum zveřejnění: 24.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 32 000 - 35 000 Kč/měsíc