Kolorista / chemický průmysl

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Jindřichův Hradec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Přezkoumání barevných odstínu pomocí speciálních přístrojů
• Kontrola požadované barvy a odstínu
• Nastavení parametrů nátěrové hmoty při nutnosti jejich úpravy
• Lakování vzorků pro měření

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní společnosti
• Přátelský kolektiv
• Zajímavou práci, při které uplatníte a rozšíříte své znalosti a zkušenosti
• Odborné zaškolení / jazykové kurzy
• Stabilní pracovní dobu
• Mzdové ohodnocení: nástupní mzda 25 000 Kč, dle výsledků možno až 35 000 Kč
• Benefity: mobilní telefon, nápoje na pracovišti
• Smlouva na dobu neurčitou
• Nástup možný ihned

Informace o náboru

Společnost FARLAST Services s.r.o. se zabývá outsourcingem služeb v oblasti skladování a administrativy.

Aktuálně rozšiřuje svůj tým u dlouhodobého partnera, společnosti Colour Group v Jindřichově Hradci a hledá vhodné kandidáty / kandidátky na pozici: KOLORISTA NÁTĚROVÝCH HMOT

Pozice je vhodná jak pro absolventy, tak pro kandidáty s praxí!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Nezáleží

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Technické nebo chemické vzdělání výhodou
• Dobré vnímání barev
• Ochota učit se novým věcem
• Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
• dobré vnímání barev
• Pečlivost, samostatnost, odpovědnost, důslednost
• Znalost NJ nebo AJ na základní úrovni výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3660495  Datum zveřejnění: 6.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc