Nová pozice v Přestanově pro šikovného elektromechanika

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Přestanov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsícnástupní plat dle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

preventivní a pravidelná údržba výrobních zařízení
včasná identifikace problému
aktivní spolupráce s nadřízenými i kolegy
důraz na kvalitu
dodržování BOZP

Zaměstnanecké výhody, benefity

mzdové ohodnocení do výše 40.000 Kč
bonusy a příplatky (nadstandardní příplatky za směnnost)
HPP na dobu neurčitou
stravenky
příspěvek na dopravu
týden placené dovolené navíc
penzijní připojištění
možnost dalšího vzdělávání

Informace o náboru

Do výrobní společnosti se sídle v Přestanově hledáme šikovné zaměstnance na pozici ELEKTROMECHANIK
Jedná se o kmenové zaměstnání - 1. pracovní den pracujete přímo pro danou výrobní společnost

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

výroba, automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

elektro

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
minimální vzdělání SOU - ideálně technického směru
vyhlášku 50 §6
praxi na obdobné pozici
čtení technické dokumentace
ochota pracovat na směny (12 hodinové směny)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3663865  Datum zveřejnění: 24.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 40 000 Kč/měsícnástupní plat dle zkušeností