Senior účetní - Tachovsko

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Tachov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Evidence DPH, vystavování daňových přiznání k DPH, úhrady DPH
- Organizace měsíčních a ročních závěrek dle platné legislativy
- Zpracování reportů podle požadavků orgánů státní správy a finančních institucí
- Účtování mezd a kontrola na mzdovou rekapitulaci
- Účtování nemateriálových faktur, vnitřních účetních dokladů
- Účtování o zálohových fakturách a platbách
- Roční inventura zásob
- Výpočet silniční daně, zaúčtování a zajištění plateb, daň z nemovitostí
- Organizace ročních inventur (mimo materiálu a stálých aktiv)
- Přecenění rozvahových účtů podle aktuálního kurzu měny
- Zařazování, vyřazování investičního majetku z účetní evidence, účtování o stálých aktivách, jejich odpisech a technickém zhodnocení
- Správa registru stálých aktiv a organizování ročních inventur tohoto majetku
- Kontrola salda pohledávek a závazků

Požadujeme:
- SŠ vzdělání ideálně ekonomické
- praxe v účetnictví minimálně 5 let
- znalost účetnictví a účetní a daňové legislativy, účetních dokladů a jejich evidence
- znalost daní z příjmu, DPH, správy a inventarizace majetku
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- znalost AJ – schopnost domluvit se
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- aktivní přístup k práci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výrobní mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3668769  Datum zveřejnění: 30.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle dohody