Specialista controllingu pro nový závod

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se vrhnout do nového projektu?
Mít zodpovědnost za controlling a řízení procesů uvnitř nově vznikající firmy?
Vidět, že máte kam růst a co zlepšovat, cítit, že Vaše práce má smysl?
Výborně, pak je pozice SPECIALISTA CONTROLLINGU pro NOVÝ ZÁVOD pro Vás jako dělaná!

Na této pozici budete:
- kontrolovat a vyhodnocovat obchodní návrhy, smlouvy a platby
- dohlížet na obchodní procesy a jejich fungování
- ověřovat finanční výsledky a plnění norem u dodavatelů
- spolupracovat s obchodníky na cenotvorbě
- koordinovat podnikové procesy a hledat cesty k jejich zlepšení
- rozpoznávat výrobní a ekonomická rizika a navrhovat opatření, řídit rizika

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout:
- skvělou příležitost chopit se výzvy v novém závodu
- možnost kariérního růstu
- velkou dávku samostatnosti a zodpovědnosti
- atraktivní platové ohodnocení
- 25 dní volna
- flexibilní pracovní dobu
- příspěvky na stravování a na volný čas
- příspěvek na penzijní připojištění
- firemní akce

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: OKRES PROSTĚJOV

Informace o náboru

Oslovila Vás tato nabídka? Výborně, v tom případě se budu těšit na Váš životopis na emailu alzbeta.cerna"zavináč"adecco.com!

Kdybych se Vám do 3 týdnů od zaslání životopisu neozvala, znamená to, že byla dána přednost jiným kandidátům.
Děkuju za pochopení.
Alžběta

Zasláním Vašeho CV souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobce obalů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je pro nás důležité, abyste měl/a:
- pokročilou ANGLIČTINU (nebo RUŠTINU) na komunikativní úrovni
- vzdělání ekonomického nebo technického směru
- min. 2-3letá zkušenost s controllingem, risk managementem nebo podobným oborem ve výrobní společnosti
- logické, kritické a analytické myšlení
- schopnost samostatné práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3694011  Datum zveřejnění: 14.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 50 000 Kč/měsíc