35 000 - 45 000 CZK

F&B Restaurant Manager

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Mladé Buky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
léto 2019
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost za čistotu a dobrý stav jednotlivých provozních středisek, jejich vybavení, pracovní materiál, upravený vzhled a chování zaměstnanců restaurace, ...
- zodpovědnost za celkový provoz restaurace, neustálé zlepšování nabídky jídel a nápojů ve spolupráci s šéfkuchařem, vedení týmu FB, stálé zdokonalování znalostí všech pracovníků, provádění pracovních postupů
- vytváření rozpisů služeb, jejich aktualizace atp
- zaučování nových pracovníků
- kontroly výkonnosti podřízených pracovníků + jejich motivace
- pomoc/organizace při plánováních různých akcí/oslav
- vyřizování případných stížností hostů
- další potřebné činnosti spojené se správným chodem restaurace

Informace o mzde

mzda dle dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající mzdové ohodnocení + případné bonusy za dobrý obrat restaurace
- práci v rodinném hotelu s výbornou pověstí
- stravování v restauraci
- příspěvky na dopravu
- případně příspěvek na bydlení

Informace o náboru

mzda dle dohody, nástup průběh léta 2019, ubytování neposkytujeme, ale je možný příspěvek

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Adecco

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

hotelnictví/cestovní ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- alespoň SŠ (hotelnictví/cestovní ruch)
- dlouholetá praxe na obdobné pozici + zkušenost s vedením zaměstnanců
- výborná znalost ČJ a velmi dobrá znalost AJ či NJ
- znalosti v oblasti regionu Krkonoš či podobného regionu
- znalost alespoň jednoho restauračního systému
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- samostatnost, spolehlivost, preciznost
- časová flexibilita (možnost přizpůsobit se provozu v restauraci např. v sezóně při vyšší vytíženosti)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Šimkova 1224/2b
500 03 Hradec Králové

Kontakt

ID: 3703617   Datum zveřejnění: 26.6.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   mzda dle dohody