Interní logistik - Slatina - nástup do kmene

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do zavedené společnosti ve Slatině se zaměřením na vakuové technologie hledáme nového kolegu na pozici interního logistika.

Budete mít na starosti:
- objednávání dopravy u lokálních dopravců
- objednávky obalového materiálu
- denní komunikaci se zákaznickým oddělením i dalšími kolegy, i v angličtině
- zpracování cenové nabídky na přepravu
- práce v systému SAP
- pomoc při naskladňování kamionů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- platové ohodnocení v závislosti na Vašich zkušenostech
- stravenky 100Kč
- 5 týdnů dovolené+3x sick day
- každoroční navyšování mzdy
- příspěvek na penzijní připojištění
- wellnes vouchery
- příspěvek na kartu Multisport
- nástup dle domluvy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Firma ve Slatině zaměřená na vakuovou technologii.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co budete k pozici potřebovat:
- předchozí zkušenost s objednáváním přepravy v rámci ČR i zahraničí
- časovou flexibilitu (pracovní doba 7-15, ale někdy bude potřeba zůstat v rámci přesčasu déle)
- angličtina na komunikativní úrovni (psaný i mluvený projev)
- znalost práce na PC (email, Word, Excel)
- průkaz VZV (nemusí být platný)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3717935  Datum zveřejnění: 9.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 40 000 Kč/měsíc