Kuchař - nová restaurace, Ostrava

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro novou samoobslužnou restauraci se sídlem Ostravě hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici: kuchař.

NABÍZÍME:
• atraktivní platové ohodnocení
• pracovní poměr na HPP
• příjemný pracovní kolektiv
• klimatizované prostředí
• směnný provoz: 12hodinové směny
• nástup: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
• pomocní síla v kuchyni: běžný úklid pracovních ploch, nástrojů a náčiní, zpracovávání a úprava surovin, příprava jednoduchých pokrmů dle instrukcí, spolupráce s kolegy
• kuchař: příprava pokrmů dle zaškolení, možnost podílet se na tvorbě nových jídel, vaření z čerstvých surovin, udržování čistoty na pracovišti, spolupráce s kolegy
• pokladní: práce s pokladnou a interním systémem, komunikace se zákazníky a zaměstnanci restaurace

POŽADUJEME:
• zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost, týmovou spolupráci
• praxi na obdobné pozici velkou výhodou
• potravinářský průkaz

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu [email protected], tel.: 739 580 634.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3772478  Datum zveřejnění: 26.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 33 000 Kč/měsíc