65 000 - 80 000 CZK

Start UP - IT manager - 65-80.000czk - implementace SAP

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- praktická implementace, vývoj a podpora v rámci SAP
- správa veškeré technologie, HW, SW,
- vedení lidí, nábor, zpětná vazba týmu
- dohled nad finančním rozpočtem (výkonnost, produktivita a celkově využívání zdrojů)
- reporting - rozvoj a udržování vztahů s dodavateli technologií
- komplexní dohled v rámci IT

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- penzijní a životní připojištění
-možnost být u zrodu nového závodu
- možnost kariérně růst spolu s firmou a realizovat své nápady
- denní využití Angličtiny - plná podpora od matky v zahraničí
- komplexní zaškolení na pozici
- 13. plat - notebook, telefon
- další benefity jsou ke zvážení

Informace o náboru

V rámci zakládání IT oddělení v nové firmě hledáme kolegu na pozici IT manažera. Tento člověk, bude v začátcích pomáhat s nastavením SAP Hana ( momentálně v training zkušební verzi), dohlížet nad rozpočty, podílet se na náboru pracovníků ( IT) s personálními agenturami a celkově vést IT oddělení firmy ve spolupráci s matkou v zahraničí. Využijete denně angličtinu a zároveň budete mít možnost uplatnit nové nápady ve zcela nové firmě!
Jedná se o výrobní společnost, již přešla na SAP Hana (momentálně je v trainingové verzi a potřebují někoho, kdo jim jednotlivé moduly pomůže rozjet. V tuto chvíli je prioritou MM modul).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Start up - výrobní závod, zřízení nového oddělení

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ v rámci IT/ nebo příslušná praxe)
- zkušenost v rámci SAP (ideálně HANA) a alespoň v jednom z těchto modulů (FI,CO,MM,QM,PP, CV)
- zkušenost v rámci praktické implementace SAP výhodou!
- znalost MS (Excel, Word, Power Point, Outlook)
- zkušenost s vedením lidí v rámci IT výhodou
- Angličtina plynulá ( zahraniční firma)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

140 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Šindlerová
Tel.: +420734444956
E-mail: poslat životopis
ID: 3791749   Datum zveřejnění: 21.10.2019