Fyzicky nenáročná práce na HPP, mzda cca 25tis.Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

KOMPLETACE BROŽUR (kompletace SETŮ z několika komponentů)
práce v sedě a ve stoje
vybalování, čistění produktů
jednoduchá manuální práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

nástup DLE DOMLUVY či IHNED
lokalita: Plzeň (Borská Pole)
práce na HPP
mzda cca 25.000 Kč/měsíc ( fixní mzda 130Kč/hod + docházkový bonus 1.000Kč + 1.000Kč výkonnostní bonus) + zákonné příplatky
práce v čistém prostředí
rodinný charakter společnosti (malá společnost do 70 zaměstnanců)
práce od pondělí do pátku (R/O/N)
3směnný provoz
STRAVENKY V HODNOTĚ 100Kč/směna
5 TÝDNŮ DOVOLENÉ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

manuální zručnost
spolehlivost, zodpovědnost
PEČLIVOST

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3792983  Datum zveřejnění: 12.2.2020