Reagujte bez životopisu

Adecco Nizozemsko-práce ve skladech-ubytování a přeprava v NL zajištěna-týdenní výplaty, plat od €10.00/hod + Příplatky

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
- od 10,00 € / hod. do 12,00 € / hod. brutto + příplatky za směnnost a víkendy-plat je uváděn v závislosti na věku a pracovním zařazení podle nizozemské legislativy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Pracuje se v moderně vybavených e-shopech, skladech, velkoskladech
- vyskladňování, etiketování, práce se skenerem, příprava k expedici různého zboží
- balení, kontrola kvalita
- práce při páse, práce s EPT (elektrickým paletovým vozíkem)
- různé lokality po celém Nizozemsku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Informace o mzdě
- Ubytování je zabezpečené za poplatek 97,50 €/ týden - souladu s NL právem (standard SNF)
- zabezpečené cestování do práce a zpět služebním autem, cena za dopravu je 15 €/týden
- Zdravotní pojištění 20,91 €/týden
- Týdenní výplaty

Informace o náboru

Nabízíme
- Pracovní doba průměrně 30-40 hodin/týdně, možnost přesčasů po dohodě
- Ubytování a doprava z ubytování do zaměstnání je zajištěna – dle NL norem
- Dlouhodobá spolupráce
- Podpora silné mezinárodní společnosti, garance profesionality a znalosti v oblasti personálního poradenství
- Práce na směnách dle potřeby
- Vyřízení práce je bezplatné

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Adecco, mezinárodní personální agentura a HR partner pro logistické centra v Nizozemsku, nyní hledá stovky nových kolegů!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Možnost pracovat min. 6 měsíců
- Řidičský průkaz sk.B výhodou
- Dobrý fyzický stav – práce ve stoje
- Flexibilita, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3813857  Datum zveřejnění: 19.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: - od 10,00 € / hod. do 12,00 € / hod. brutto + příplatky za směnnost a víkendy-plat je uváděn v závislosti na věku a pracovním zařazení podle nizozemské legislativy