Údržbář - Ostrava, nástup přímo pod kmen

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Vratimovská 707, Slezská Ostrava-Kunčice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
31.12.2019
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Získej praxi ve firmě, která má budoucnost!

MOTIVUJÍCÍ FINANCE!
MOŽNOST PŘESČASŮ DLE DOMLUVY!

Nabízíme
- Zajímavou práci ve stabilní společnosti
- Dobré platové ohodnocení, měsíční prémie, nadstandartní příplatky a měsíční docházkový bonus
- 5 týdnu dovolené
- Systém pravidelných odměn
- K dispozici budete mít program Benefit Plus – 1300 kč ročně na sport, kulturu a jiné
- Dotované stravování
- Novinkou je benefit Ela – bezplatná poradenská služba v oblastí práva, financí, psychologie, zdraví atd.
- Příspěvek na penzijní i životní pojištění
- Pravidelné akce pro zaměstnance
- Nástup ihned

Náplň práce
- Odstraňování poruchy na strojních zařízení
- Realizovat plán preventivní údržby
- Vyrábět a připravovat náhradní díly
- Provádět generální a střední opravy
- Řešit požadavky výrobního provozu

Požadujeme
- Praxi v oboru údržbář minimálně 3 roky
- Znalost pneumaticky, hydrauliky a strojní mechaniky – čtení VD
- Výuční list v technickém oboru
- Technické myšlení, samostatnost a flexibilitu při řešení problému
- Ochotu pracovat v nepřetržitým provoze (2-2-2)

Místo pracoviště: Ostrava Kunčice

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu [email protected] nebo volejte na +420 725 046 740.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Informace o náboru

Výroba hliníkových kol.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3817829  Datum zveřejnění: 25.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 40 000 Kč/měsíc