Reagujte bez životopisu

Skladový operátor DHL Jirny

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Poděbradská 603, Jirny, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyřizuje objednávky dle požadavků zákazníka a dle přidělené dokumentace
Provádí skladové operace pomocí manipulační techniky
Vyskladňuje a naskladňuje zboží do/z regálů nebo nákladních aut
Provádí balení, etiketování a kompletaci zboží dle požadavků zákazníka
Provádí úklid prostoru skladu a venkovních ploch
Třídí prázdné palety dle druhů a kvality
Dle potřeby zpracovává dokumentaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástup IHNED
Jistota práce v největší logistické společnosti na světě
Práce ve 3 směnném provozu (8 hodin, neděle- pátek)
Bonusová složka za docházku ve výši až 3000 Kč / měsíc
Příspěvek na stravování
5 týdnů dovolené
Svozová doprava zdarma zajištěna na linkách níže:
Linka A: Čelákovice, Mochov, Lysá nad Labem, Milovice
Linka B: Jirny, Úvaly, Český Brod, Ždánice, Kouřim
Linka C: Zeleneč, Brandýs nad Labem, Neratovice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

DHL

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Platné nebo prošlé oprávnění na VZV
Zkušenosti s prací ve skladu a se skenerem
Pochopení pracovních postupů a bezpečnostních předpisů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3820270  Datum zveřejnění: 21.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc