Inženýr kvality

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Kyjov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici inženýra kvality. Hledáme technicky orientovaného člověka se zkušenostmi z obdobné pozice, který má vztah k výrobě a má chuť do práce.

Na této pozici Vás čeká:
• Zodpovědnost za plánování a kvalitu výroby v předsériové i sériové fázi
• Spolupráce s kolegy – zejména úsek technologie a laboratoře
• Nastavování procesů, příprava pro spuštění výroby nových výrobků
• Tvorba plánů pro kontrolu jednotlivých výrobních procesů
• Zodpovědnost za odpovídající kvalitu u jednotlivých výrobních procesů
• Řízení průběžných i výstupních kontrol, včetně laboratorních kontrol
• Komunikace se zákazníky, řešení reklamací, analýza příčin vad a jejich odstranění

Co potřebujeme abyste měl/měla:
• Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
• Praxi na obdobné pozici
• Znalost anglického, případně německého jazyka na komunikační úrovni
• Znalost práce s Microsoft Office
• Znalost Formel Q, svazků VDA, VW B2B
• Znalost nástrojů řízení jakosti ( 5 Why, FMEA, 8D )
• Interní auditor dle ISO/IATF, VDA
• Řidičský průkaz
• Chuť se profesně rozvíjet

Co Vám můžeme nabídnout:
• Zázemí stabilní firmy
• Motivační platové ohodnocení + bonusy
• Nadstandartní množství dovolené
• Profesní rozvoj
• Příspěvek na životní pojištění
• Příspěvek na kulturu a sport
• Firemní akce, team building

Zaujala Vás pozice? V tom případě se budu těšit na Vámi zaslaný strukturovaný životopis na moji mailovou adresu [email protected], případně mě můžete kontaktovat na čísle +420 734 444 915. Pokud do tří týdnů neobdržíte odpověď byla dána přednost jiným uchazečům.

Přeju krásný den,
Anna-Marie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3841161  Datum zveřejnění: 7.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc