Reagujte bez životopisu

Technik kontroly kvality

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte pracovní uplatnění ve stabilní společnosti?
Máte praxi v kontrole kvality nebo metrologii?
Máte zkušenosti s výkresovou dokumentací?
Pak neváhejte a reagujte na tuto jedinečnou nabídku!

Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme kandidáty na pozici
TECHNIK KONTROLY KVALITY

Požadujeme:
• SOU/SŠ vzdělání strojírenského nebo technického zaměření
• praxe na podobné pozici ve strojírenské společnosti
• orientace ve výkresové dokumentaci
• znalost práce se základními měřidly
• znalost materiálů a strojírenských norem výhodou
• zodpovědný přístup ke kvalitě
• aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost

Náplň práce:
• mezioperační a výstupní kontrola dílů
• kontrola kompletnosti zakázek dle výrobní dokumentace
• kontrola a měření povrchu
• kontrola jakosti materiálu
• zajištění evidence a kalibrace měřidel
• pořizování záznamů o kvalitě
• spolupráce s technologickým oddělením

Nabízíme:
• zázemí prosperující společnosti
• motivující platové ohodnocení
• širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
• příjemné pracovní prostředí
• nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3859474  Datum zveřejnění: 29.1.2020