Finanční analytik - junior

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
lze ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se uplatnit v oblasti financí?
Ovládáte anglický jazyk?
Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici:

Požadavky:
• VŠ vzdělání ekonomického směru
• zkušenosti v controllingu nebo jiném ekonomickém oddělení jsou velkou výhodou
• aktivní znalost anglického jazyka
• znalost financial statements a principů účetnictví
• pokročilá znalost Excelu
• řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
• tvorba finančních analýz
• review/rekonciliace měsíčních výsledků
• reporting v souladu s postupy a termíny
• zpracování ad hoc analýz, vyhodnocování odchylek
• příprava měsíčních reportů

Nabízíme:
• odpovídající finanční ohodnocení
• široká škála firemních benefitů
• pracovní pozici ve stabilní společnosti
• nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3889740  Datum zveřejnění: 10.3.2020