Technolog/programátor , Hodonín

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Hodonín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsícBonusy, prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Příprava a realizace nových projektů
- Řízení technologických procesů
- Spolupráce na zavádění nových výrobků do výrobního procesu
- Udržování technologických zařízení ve stavu odpovídajícím požadavkům na kvalitu výroby
- Práce s roboty ABB

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25 dní dovolené
- Občerstvení na pracovišti
- Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností (60 000- 70 000,-Kč)
- Firemní školení a vzdělávání
- Možnost komunikovat v anglickém jazyce
- Balíček zaměstnaneckých benefitů

Informace o náboru

Požadavky na uchazeče:
- Středoškolské vzdělání technického zaměření
- Zkušenosti s programováním ABB robotů
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Výhodou bude, když budete mít:
- Praxi s řízením výrobních procesů
- Zkušenosti s vývojem jednoúčelových stanic a technickou konstrukcí
- Znalost programování robotů Stäubli

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedinečná možnost pracovat v prostředí mezinárodní firmy na dlouhodobém projektu, který se aktuálně připravuje na spuštění. Vhodné pro jak méně zkušené, tak zkušené kandidáty. Příležitost pracovat s jedinečnými stroji a průmyslový roboty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3891100  Datum zveřejnění: 12.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc