Servisní technik - průměrná mzda: 40 000Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Servis a dohled nad automatickými logistickými zařízeními
•Preventivní údržba, servisní zásahy a podpora při implementaci nových zařízení
•Zodpovědnost za plynulý chod a servis automatických logistických zařízení
•Práce ve 4směnném provozu - 8h

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za dobře odvedenou práci spravedlivé ohodnocení
•Firemní akce
•Benefity: stravenky hrazené v plné výši zaměstnavatelem, placené přesčasy, příspěvky na penzijní připojištění, zvýhodněný mobilní tarif pro osobní účely
•Zaškolení, průběžná školení a prostor se učit stále novým věcem
•Inspirativní prostředí stabilní společnosti a mladého přátelského kolektivu
•Nabízíme práci v české pobočce mezinárodní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

montáž a servis zařízení pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

výroba a průmysl

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SOU elektrotechnického nebo strojního zaměření výhodou
•Práce je vhodná pro čerstvé absolventy
•Praxe v oboru výhodou
•Bezúhonnost (čistý rejstřík trestů)
•Řidičské oprávnění sk. B
•Ochota pracovat na směny
•Platná vyhláška č. 50/1978 Sb. velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3907331  Datum zveřejnění: 5.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc