Sales Manager_Microbiology_ČR+SR

ADECCO spol.s r.o.

Slovenská republika, Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SALES MANAGER_Microbiology_ČR+SR

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Sales Managera pro Českou a Slovenkou republiku.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oblasti biologie, mikrobiologie a příbuzných oborech
- Alespoň 5 let praxe z obdobné pozice
- Zkušenosti s vedením a rozvojem týmu
- Pokročilou znalost anglického jazyka
- Silnou, prozákaznicky orientovanou osobnost
- Flexibilitu, výborné komunikační, prezenční a prodejní schopnosti

Náplní práce:
- Zastřešení sales týmu ve svěřené oblasti – ČR a SR
- Realizace krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých obchodních cílů
- Analýza trhu a prodejních příležitostí
- Vedení a mentorování týmu – cca 6 lidí
- Rozvoj a motivace týmu
- Spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Nabízíme:
- Zázemí silné, stabilní mezinárodní společnosti, která je jedničkou na trhu
- Možnost seberealizace a dalšího rozvoje
- Adekvátní finanční ohodnocení a bonusy
- Služební vůz
- Další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3921151  Datum zveřejnění: 8.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 90 000 Kč/měsíc