Projektant výrobních zařízení

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Chomutov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?
• projektování rozšíření a optimalizace specifických výrobních zařízení
• podpora při stanovování technických požadavků
• hledání řešení v otázkách kvalitativních a provozních požadavků
• organizace servisních zásahů a optimalizací
• provádění servisních zásahů a optimalizací
• podpora od pilotu projektu po uvedení do sériové výroby

Co byste měl/a splňovat?
• SŠ technického směru, ideálně obor elektro
• vyhláška 50/1978 Sb.
• zkušenosti v oboru industrializace specifických výrobních zařízení
• znalost NJ nebo AJ
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
• spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Co společnost nabízí?
• práce v moderním prostředí mezinárodní společnosti
• zajímavé finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
• 13. a 14. plat
• 5 týdnů dovolené
• dotované stravování, oběd Vás vyjde na 22Kč
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na dopravu až 1200Kč
• další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3921387  Datum zveřejnění: 8.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc