Zástupce vedoucího prodejny

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Suchdol nad Lužnicí, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovědnost za chod prodejny
• Prodej zboží,
• obsluha zákazníka,
• práce na pokladně,
• doplňování a ošetření zboží,
• kontrola záručních lhůt,
• objednávání a příjem zboží.
Pracovní doba Po – Ne 6:00 – 19:00 (dvousměnný provoz).

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda 24 000 Kč hrubého,
• 5 týdnů dovolené,
• stravenky ve výši 100 Kč,
• zvýhodněné telefonní tarify pro Vás i rodinné příslušníky,
• příspěvek na penzijní pojištění - po roce 800 Kč,
• příspěvek na dopravu - jednu cestu platíte vy, druhou platíme my,
• možnost využití firemních rekreačních zařízení na Lipně,
• příspěvek na dětskou rekreaci ve výši až 2400 Kč, možno čerpat po odpracovaných 6 měsících,
• příspěvek na dovolenou,
• příspěvek na Vánoce.
Pracovní poměr se uzavírá na dobu určitou 1 rok, se 3 měsíční zkušební dobou, následně možnou prodloužit na neurčito. Nástup možný ihned.
Místo výkonu práce: Suchdol nad Lužnicí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Prodejna potravin a drogistického zboží

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Komunikační schopnosti,
• pozitivní vztah k zákazníkům a příjemné vystupování,
• spolehlivost,
• schopnost udržovat pořádek na pracovišti,
• praxe v obchodě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Biskupská 129/1
37001 České Budějovice
ID: 3929163  Datum zveřejnění: 25.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc