Elektrotechnický specialista s chutí komunikovat

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Nová Paka, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude Vaše náplň práce:
- Budete výkonná síla správy a rozvoje svěřeného produktového portfolia (světla, měření a regulace či elektromechanické komponenty)
- Budete umět navrhnout vhodná řešení z hlediska technické podpory směrem k zákazníkům
- Nebudete se bát konkurence, sledujete a mapujete trh
- Budete spolupracovat s ostatními odděleními a kolegy
- Budete umět připravit a naplánovat marketingové a prodejní aktivity

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
- Zázemí stabilní, ryze české společnosti s dlouholetou tradicí
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Stravenky + stravování přímo ve firmě
- Pružnou pracovní dobu
- Jazykové kurzy s rodilým mluvčím
- Vzdělávací kurzy
- Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Ryze česká společnost s 30 letou tradicí na trhu a rozšiřující distribuční sítí po celé Evropě. Výrobce elektro komponentů a bezdrátových technologií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

produktový manažer (obchod)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme:
- Zkušeného, ale klidně i praxí nepolíbeného člověka s elektrotechnickým vzděláním
- Osobu s drivem a komunikačními dovednostmi
- Samostatného člověka s obchodními schopnostmi
- Osobu, která se nebojí komunikovat i v anglickém jazyce (pro ty, co si nejsou jistí zařídíme jazykové kurzy – není se čeho bát )

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3931674  Datum zveřejnění: 11.9.2020