Работник склада - пикер(комплектовщик), зарплата до 35 000 крон в месяц, проезд на работу обеспечен.

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Jirny, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Получение товара и контроль документов
• Складирование, хранение и выдача товаров
• инвентаризационные записи

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Средняя зарплата 35 000 крон в месяц
• Сезонный бонус 20 000 крон - за посещение и производительность,т.е.
• вы будете получать 1000 крон в неделю, до 5000 крон в месяц
• Бонус на проживание / транспорт составляют 2250 крон в месяц
• После 2 месяцев в компании, бонус в размере 9000 крон на продукцию компании.
• Полностью оплаченные талоны на питание на сумму 45 крон
• Бесплатный обед по выходным
• Возможные сверхурочные часы в среднем 2500 крон за смену
• В случае отмены сверхурочной работы, вам заплатят за смену
• Своз на работу предоставилен с : Kouřim, Ždánice, Kostelec nad Č. Lesy, Český Brod, Úvaly, Milovice, Lysá nad Labem, Přerov, Mochov, Čelákovice, Nehvizdy, Neratovice, Jiřice, Kostelec nad Labem, Brandýs nad Labem, Zeleneč, Jirny
• Время работы: 6-14,14-22,22-6
• Место исполнения: Jirny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Jsi absolvent a nemáš zkušenost s prací? Pojď pracovat k nám.
Máme pro tebe skvělou práci se spoustou benefitů.
A co třeba? Sezonní bonus 20.000 Kč, mzda 30.000 Kč, oběd zdarma, do práce Tě přivezeme, 9.000 Kč na útratu v našem obchodě a příspěvek na dopravu/ubytování
Možnost přesčasů!! Tak se registruj!
A kde? http://www.adecco.cz/jobs/job/a0W4I00000RLXWpUAP

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Опыт работы в должности комплектовщика(пикера) приветствуется
• Знание пользователя ПК
• Готовность работать в 3 смены
• чешский язык (общение на ежедневной основе)
Вакансия для граждан с ЕС паспортами или ПМЖ (трвалый побыт), ВНЖ только по воссоединению с семьёй.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3934870  Datum zveřejnění: 8.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc