Reagujte bez životopisu

Skladník/ce

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Mariánské Údolí, Hlubočky, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.8.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte stabilní práci ve skladu?
Nebojíte se pracovat na směny?
TAK POJĎTE PRACOVAT K NÁM,
HLEDÁME SKLADNÍKY/CE!!!

A těšit se můžete na
- základní nástupní mzda 118,31 Kč/hod. (od 20 000,- Kč/měs.)
- příplatky za odpolední směny 9,- Kč/hod (cca 750,- Kč/měs.)
- 2x mimořádná odměna na dovolenou a Vánoce – od 1 500,-Kč/rok
- docházkový bonus 500,-Kč/měs. do mzdy za plný měsíční pracovní fond
- docházkový bonus 300,-Kč/čtvrtletně dobití karty „Benefit Card“
- 25 dní dovolené
- volné víkendy
- dotované stravné - cena oběda od 44,- Kč do 47,- Kč
- příspěvek na ozdravné a preventivní akce od 1 roku zaměstnání – od 700,-Kč/rok
- příspěvek na penzijní připojištění od 3 měsíce nepřetržitého pracovního poměru – od 600,-/měsíc
- možnost příspěvku na dopravu od 100,-Kč dle vzdálenosti doručovací adresy do práce

Budete se věnovat především
- příjem, skladování a výdej zboží a materiálu
- ruční manipulace s materiálem
- vedení předepsané evidence a provádění inventur pomocí scaneru
Od Vás jen očekáváme
- manuální zručnost
- řízení ručně vedeného vozíku
- platný průkaz na VZV výhodou, né podmínkou
- ochotu pracovat ve 2. směnném režimu (ranní a odpolední směny)
- práci se scanerem
- spolehlivost a dobrou docházku
- zkušenost v rámci práce ve skladu výhodou
Pro další informace zašlete životopis na [email protected] nebo volejte +420 734 444 923.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Zajišťování skladového hospodářství ve společnosti.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

logistika

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3935157  Datum zveřejnění: 9.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc