Nenáročná Práce ve výrobě - až 23 000 Kč - Volné víkendy

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno-Slatina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 17 523 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce na výrobní lince, kde budeš sedět a pracovat s partou kolegů
- práce dle pokynů nadřízeného
- příprava materiálu k výrobě
- kontrola vyrobených výrobků
- práce na více místech ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smlouvu na 6 měsíců, s možností prodloužení
- kvalitní kolektiv
- základní mzdu 17 523 Kč s postupným navyšováním v průběhu
spolupráce ( 18 486 Kč, 18 997 Kč, 20 475 Kč )
- příplatek za třísměnný provoz 1500 Kč
- příplatek za noční 15 % z průměrného výdělku
- příplatek za práci o víkendu 50 % z průměrného výdělku
- příplatek za práci ve svátek 100 % z průměrného výdělku
- příplatek za práci přesčas 25 % z průměrného výdělku
- nenáročnou práci v čistém a klidném prostředí v moderní výrobní
hale (nejedná se o pásovou výrobu)
- dotované závodní stravování
- 25 dní dovolené
- místo výkonu práce Brno Slatina (CTPark) - výborná dopravní
dostupnost!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost se zabývá budováním infrastruktury, zlepšováním života lidí díky výrobě technologicky vyspělých produktů a nabízením různých komplexních řešení. Společnosti jde především o urychlení a zlepšení komunikace v dnešním světě. Vyrábí telekomunikační a elektrotechnická zařízení. Práci u nás našlo více než 20 000 spokojených zaměstnanců po celém světě. Firma však stále nabízí volná místa i v zahraničí, což ocení nejen mladí lidé, kteří tak mohou získat cennou praxi a procvičit si cizí jazyk.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Nenáročná Práce ve výrobě - až 23 000 Kč Volné víkendy
Pro klienta, který je celosvětovým lídrem v oblasti telekomunikačních technologií hledáme budoucí kolegy či kolegyně, kteří se budou podílet na výrobě výrobků, které propojují lidi skrz náš svět.

Pojďte s námi pomoci tomu ať můžeme být propojeni ještě více.

NABÍZÍME:
- Smlouvu na 6 měsíců, s možností prodloužení
- Kvalitní kolektiv
dostupnost!

NÁPLŇ PRÁCE:

POŽADUJEME:
- spolehlivost
- dobrou pracovní morálku
- zodpovědný přístup k zaškolení a k práci
- zručnost - je to práce se smyslem pro detail
- praxe není potřeba
- práce vhodná pro ženy i muže

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3949410  Datum zveřejnění: 17.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 17 523 Kč/měsíc