Operátor do výroby - 3 směny - až 29 000 kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno-Slatina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22 140 - 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce na výrobních halách a ve skladu
- manipulace s břemeny
- naskladňování / vyskladňování
- obsluha manipulační techniky
- práce dle pokynů nadřízeného
- práce u montážní linky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástupní mzdu od 22 140 Kč
- navyšování mzdy po zkušební době a v dalším průběhu spolupráce
- k tomu osobní ohodnocení až 1200 Kč/ měsíc
- měsíční odměnu za pracovní výkon až 2656 Kč
- půlroční bonus dle hospodářského výsledku společnosti až 11 120 Kč
- odpolední směna - příplatek 12 Kč/hod
- příplatek za víkend až 26 Kč/hod
- příplatek za práci v noci 15 Kč/hod
- příplatek za přesčas až 32 Kč/hod
- 4 týdny dovolené + týden navíc.
- proplacené dvě osmiminutové přestávky
- dotovaná strava až 55% ceny obědu/večeře; výběr ze šesti jídel

Informace o náboru

Dočetli jste až sem ?
Potom jste možná právě kolega či kolegyně, kterou hledáme.
Pojďme to spolu zjistit.
Na výběrové řízení se přihlásíte tak, že nám zašlete Vaše aktuální CV.
Budeme kontaktovat uchazeče postupně v průběhu 24 hodin.
Budeme se těšit na Vaše reakce.

Pohovory vždy v pátek ve 12:30

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Vzduch je pro naši existenci naprosto zásadním živlem, a proto je naším úkolem jej co nejvíce chránit. Již od roku 1924 věnujeme velké úsilí na nápravu neustále se proměňující kvality vzduchu, což z naší společnosti postupně učinilo předního světového výrobce vzduchotechnických a klimatizačních zařízení. Díky neustálému vyvíjení špičkových technologií můžeme poskytovat vysoce kvalitní produkty a komplexní řešení klimatizace pro vytvoření příjemného a udržitelného prostředí v interiérech pro všechny uživatele ve všech částech světa.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborný zdravotní stav
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
(06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00) - volné víkendy
- manuální zručnost
- spolehlivost, zodpovědnost
- fyzická zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3949896  Datum zveřejnění: 17.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 140 Kč/měsíc