Elektromechanik - Nástup přímo pod firmu

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Šumperk, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.11.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
- Zkoušet a seřizovat ETS do výkonu 1 MW, hlavní vypínače, stykačů a stykačových rámů, tlumivek a ostatní prvky výzbroje lokomotiv a vozů.
- Řídící technické a technologické prostředky zkušebny ETS a zkušebny vozů.
- Obsluhovat zdroje zkušebního trolejového vedení.
- Provádění výsledků seřízení a provedení napěťových zkoušek vozidel.
- Provádět zkušební jízdy.
- Vystavujte protokoly a práci s výpočetní technikou.
- Pracovat podle platných norem a TP.

Požadujeme
- vzdělání: ÚSO nebo SO obor elektro
- vyhlášku 50/1978 Sb.
- vyhlášku 100/1995 Sb.
- čtení výkresů
- práce na PC

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 900 Kč daň na penzijní připojištění
- příspěvek na kulturní a sportovní aktivity
- přátelské pracovní prostředí a různorodá práce
- podpora přístupu a dalších přístupů
- motivující mzdové ohodnocení
- možnost kariérního i finančního růstu
- buď společná odpovědná firma, která má zavedený systém kvality a ochrany životního prostředí a spolupráce v oblastech s vysokými i středními školami
- možnost účasti na velkých projektech a pohledech na práci s přáteli po ukončení finálního předávání kolejových vozidel

Místo pracoviště: Okr. Šumperk

Informace o náboru

Výroba a oprava kolejových vozidel.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Elektromontér

Praxe na pozici/v oblasti

Elektro

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zručnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3968575  Datum zveřejnění: 16.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc