Operátor výrobní linky  ve zdravotnických potřebách  107 Kč / hod Průměrně si však u nás vyděláte 120– 135 Kč/ hod – 23 500 Kč / měsíčně

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Dolní Suchá, Havířov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 18 650 Kč/měsíc13 plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak bude vypadat Váš pracovní den?
• Důkladné zaškolení na tréninkových linkách
• Příprava a kompletace chirurgických  setů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme za Vaší práci?
• Práci vhodnou pro může i ženy
• Práce na HPP
• Fixní mzdu 107 Kč / hodina
• Nadstandartní příplatek za nepřetržitý provoz  2000 Kč měsíčně
• Nadstandartní příplatek za noční směnu průměrně 400 Kč měsíčně
• Bonus od první měsíce 1865 Kč měsíčně
• Docházkový bonus 1 měsíc 500 Kč měsíčně , od 2 měsíce 1000 Kč měsíčně
• Příplatek za práci ve svátek 100%
• Dovolená 25 dní
• Dotovaná stravné za symbolickou cenu na pracovišti (15 Kč hlavní chod, 5 Kč polévka , 5 Kč salát)
• Pracoviště dostupné městskou i meziměstskou  hromadnou dopravou
• Hlídaná kolárna možné parkování auta
• Směnnost: 12 hodinové směny (krátký, dlouhý týden)
• Ochranné pracovní pomůcky od zaměstnavatele

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

výroba chirurgických setu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co potřebujete k práci pro nás?
• Minimální věk je 18 let
• Ochota pracovat ve 12 hodinovém směnném provozu
• Ochota pracovat o víkendech
• Základní znalost obsluhy počítačů
• Manuální zručnost a smysl pro detail

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3973101  Datum zveřejnění: 23.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 650 Kč/měsíc