Pojď pracovat k nám mzda 27.000, příspěvek na dopravu a bonus na Start

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Mošnov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsícNáborový příspěvek 5 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vizuální kontrola a úprava kol, broušení středových otvorů
• Manipulace s koly

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní práci na HPP
• Motivující finanční ohodnocení: 100 Kč/hod. základní mzda
• Zaškolovací příspěvek 30 Kč/hod (tento příspěvek je vyplácen pouze první měsíc po dobu zaškolování a slouží jako náhrada za prémie)
• 2.000 Kč docházkový bonus (podmínka výplaty bonusu je 100% docházka)
• Prémie 20 % ze základní mzdy – průměrně 3.000 Kč (tento bonus je závislý na výkonnosti daného zaměstnance)
• Noční příplatek 10% - průměrné 400 Kč, přesčas 25% - 27 Kč/h, víkend 25% - 27 Kč/h
• Náborový příspěvek 5 000 Kč, který je vyplácen na 2 části - 1.měsíc 3.000 Kč a v 6.měsíci 2.000 Kč (podmínka vyplacení příspěvku je odpracování celého prvního měsíce)
• Příspěvek na dopravu 2.00 Kč/km
• Dotovanou stravu v kantýně – výběr z několika teplých jídel každou směnu (s příspěvkem zaměstnance 40 Kč)
• 25 dní dovolené
• 3 směnný osmihodinový provoz 6-14, 14-22, 22-6 VOLNÉ VÍKENDY (odpracováno 7,5 hodiny a 0,5 hodiny pauza)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Operátory výroby – výstupní kontrola a broušení kol, měsíční mzda od 27.000- 30.000 Kč

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3978780  Datum zveřejnění: 29.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc