Údržbář / elektrikář – Náborový příspěvek

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Mošnov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.12.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

- Provádí údržbu a servis provozních strojů v oblasti elektro
- Zajišťuje opravy
- Správně diagnostikuje závadu a zajistí její odstranění
- Zodpovídá za sklad náhradních dílů (hmotná odpovědnost)
- Provádí údržbu strojního zařízení dílny
- Sleduje a plní úkoly, zapisuje do formulářů na pracovišti
- Zajišťuje a odstraňuje příčiny při problémech během výrobního procesu

Požadujeme:

- Zkušenosti na podobné pozici min. 2 roky
- Ideálně vyučení jako elektrikář
- Vyhlášku 50
- Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- Ochotu pracovat v nepřetržitým provoze
- Týmovou spolupráci
- Manuální zručnost
- Nadstandartní finanční ohodnocení

Nabízíme:

- Smlouvu na dobu neurčitou
- Kmenová pozice
- Příspěvek na dopravu
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Možnost profesního růstu

Informace o náboru

Výroba hliníkových kol.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Technické vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zručnost a zkušenosti na údržbě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4002077  Datum zveřejnění: 20.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc