Elektro technik - (flexibilní pracovní doba, roční bonus,...)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí nového projektu a podílet se na vývoji a výrobě špičkových technologií? Chcete mít zázemí silné mezinárodní společnosti, která se o své zaměstnance skvěle stará? Chcete mít v práci flexibilitu a pracovní dobu si upravit podle sebe? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Vaši úkolem bude….
Stanete se součástí projektového týmu a Vaše poslání se bude odvíjet od konkrétní pozice... budete u zrodu velmi sofistikovaných produktů, budete se podílet na jejich nastavení, testování, dolaďování až po odeslání k zákazníkovi. Budete řešit problémy v mechanice, softwaru a úzce spolupracovat s ostatními kolegy z týmu.

Nepůjde to bez…
Vzdělání v oboru elektro a vyhlášky 50 § 5, nebo alespoň nárokem na ni. Angličtinu uplatníte hlavně v pasivní formě, kde budete číst různé návody a technickou dokumentaci. Neměla by Vám chybět ani chuť učit se nové věci a dále se rozvíjet :)

Novým kolegům nabízíme…
Stanete se nejen součástí nových projektových týmu, ale také mezinárodní firmy, která je jedničkou ve svém oboru. Práci na jednu směnu Vám zpříjemníme flexibilní pracovní dobou, kde si začátek a konec můžete upravit, jak je Vám libo :) 25 dnů vola, multisport karta a roční bonus Vás také nemine. A je toho mnohem víc…

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis přes odpovědní tlačítko. Ráda se s Vámi spojím a proberme vše, co Vás bude zajímat :)

Krásný den

Bára

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní firma

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

ADECCO spol.s r.o.
Pekařská 72
602 00 Brno
http://www.adecco.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Filásková
Tel.: +420725495524
E-mail: poslat životopis
ID: 4030747  Datum zveřejnění: 8.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc