Vyrábějte ve Vyškově. Mzda až 23 500 Kč, svoz zdarma, lehká výroba

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Uherské Hradiště, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 18 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné pracovníky do výroby ve Vyškově.
Práce je čistá, tichá (jediné, co je slyšet je rádio s hudbou), vhodná naprosto pro každého. Obědy a pauzy ve vnitrobloku, kde je jezírko a parková úprava. Máme posledních 8 volných míst, neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce:
Montáž žaluzií, rolet, sítí apod. na hliníkové rámy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nástupní mzdu 18 000 Kč
- Příplatek za noční až 3 200 Kč a příplatek za odpolední až 2 200 kč
- Bonusová složka mzdy až 2 500 Kč
- Bonus za osobní ohodnocení až 900 Kč
- Práci v dvousměnném nebo třísměnném provozu po - pá
- Dotované stravování - oběd za 20 Kč
- 25 dnů dovolené
- Sportovní benefity + masáže
- Svoz zdarma na směnu i ze směny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Firma je světová jednička na trhu střešních oken.
Pomáhají vytvářet zdravé a útulné bydlení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Výroba

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Manuální zručnost, spolehlivost
- Ochotu pracovat dvousměnný až třísměnný provoz
6:00 - 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4038704  Datum zveřejnění: 25.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc