Reagujte bez životopisu

Autoelektrikář Plzeň

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
31 000 - 45 000 Kč/měsíc• Akční bonus pro zkušené kolegy 4 700 Kč/týden • Po 0,5 roce nárok na penzijní připojištění – 8000Kč ročně • Plus příplatky za sobotu cca 2 000 (přesčas), sobota je 1 za 14/21 dn

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• provádění běžné údržby a oprav osobních automobilů prémiových značek
• diagnostika závad
• práce pneuservisu
• provádění funkčních kontrol a zkušebních jízd

Požadujeme
• Vyučení v oboru autmechanik, autoelektrikář, opravář zemědělských strojů, nebo prokazatelnou praxi,
• Manuální zručnost,
• Ochotu pracovat na směny,
• Schopnost analyzovat příčinu závady daného vozu a následně ji opravit,
• Trestní bezúhonnost,
• řidičský průkaz,
• zručnost,
• cit pro detail,
• chuť učit se novým věcem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti.
• Stravenky / příspěvek na stravování.
• Vzdělávací kurzy a školení v oboru.
• 25 dní dovolené + další dny za odpracované roky do výše 30 dní
• Akční bonus pro zkušené kolegy 4 700 Kč/týden
• Po 0,5 roce nárok na penzijní připojištění – 8000Kč ročně
• Plus příplatky za sobotu cca 2 000 (přesčas), sobota je 1 za 14/21 dn

Informace o náboru

Alesia Dziuba
Recruitment Manager
ADECCO spol. s r.o.
Pražská 12 | 301 00 Plzeň | Czech Republic
M: +420 724 611 616
T: +420 377 221 174
E: [email protected]
adecco.cz
adecco.jobs.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se silným účelem
Naši lidé vytvářejí novou generaci prémiových automobilů pro zákazníky, kteří oceňují inovativní způsoby přesunu a připojení.
Bez ohledu na to, jaká je vaše specializace v naší společností, budete pracovat jako součást týmu s využitím nejnovějšího diagnostického vybavení a efektivních procesů, které zajistí vyšší úroveň služeb za kratší dobu než kdy dříve.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Autoelektrikář

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4039438  Datum zveřejnění: 26.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 31 000 Kč/měsíc