Chceš si vydělat více než 30.000,-Kč? Tak čti dál! (Seřizovač strojů)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Havlíčkova 28, Hustopeče, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Seřizování strojů
• práce s technickou dokumentací
• zkušení uchazeči se mohou těšit na náborový příspěvek 30.000,-Kč
• hledáme i uchazeče bez zkušeností v rámci programu junior, kdy Vás zdarma za 6 měsíců zaškolíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

• náborový příspěvek 30 000 Kč
• 13. plat
• docházkový bonus 1 300 Kč měsíčně
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování – oběd pouze za 28 Kč nebo 33 Kč
• příspěvek na sport a kulturu 1 500 Kč ročně
• očkování proti chřipce
• zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu
• firemní akce
• vánoční dárky
• příspěvek na penzijní připojištění
• odměny za doporučení zaměstnance
• poukázky na praní
• měsíční odměny
• nadstandardně placené přesčasy a víkendy
• iontové nápoje a zmrzlinové dny v létě, vánoční dárky, ovocné dny, kávové dny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Firma je lídrem na trhu v oblasti spojovacích technologií. Vyvíjí a poskytuje spojovací řešení pro různá odvětví jako je automobilový průmysl, stavebnictví nebo vodohospodářství. Díky kvalitě a rozmanitosti jejich produktů dodávají pro 10 000 zákazníků z více než 100 zemí po celém světě. Hodnotou je pro ně úspěch lidí, který reprezentuje 7 500 zaměstnanců napříč celou Evropou, Amerikou, Asií a Oceánií ve 28 závodech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4046976  Datum zveřejnění: 16.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc