Technik oprav počítačů v Lovosicích – mzda až 40 000 Kč!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Lovosice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22 400 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Diagnostika dle popisu závad
- Výměna defektních komponentů
- Instalace SW a operačních systémů
- Evidence průběhu oprav

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní zaměstnání na HPP
- 1 směnný provoz 6-14:30 případně 7-15:30
- Mzda 140-180 Kč/hod
- Neomezený výkonnostní bonus
- Bonus za nemarodění 1500 Kč každý půlrok
- Plně hrazené 50 Kč stravenky
- Moderní pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Náš klient v Lovosicích se specializuje na opravu elektronických zařízení především notebooků a telefonů. Zaujala vás nabídka? Zašlete svůj životopis na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Manuální zručnost
- Alespoň částečná orientace v SW a HW
- Základní znalosti AJ a NJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4056858  Datum zveřejnění: 6.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 400 Kč/měsíc