Povrchová úprava vozů - karosář, autoklempíř - 36000Kč + 13.plat, ubytování, nástupní bonus a další!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 36 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Demontáž a montáž panelových dílů karoserie
Přesná kontrola nepoškozených dílů
Úprava povrchových dílů karoserie
Vizuální kontrola dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náborový příspěvek 12 000 Kč
Roční bonus
13.plat
Dotované ubytování
Bezúročné půjčky na bydlení
Příspěvek na penzijní spoření
Dotované stravování
Důkladné proškolení při nástupu do zaměstnání
Zajištěnou dopravu na všechny směny ze směru Tanvald, Český Dub, Jičín, Vlkov nad Lesy, Dlouhopolsko, Lysá nad Labem
5 týdnů dovolené
Příspěvky na rekreace / firemní rekreační zařízení
Preventivní zdravotní programy, rehabilitace, očkování, lázně
Potřebné kurzy a rekvalifikaci zdarma, možnost profesního růstu
A mnoho dalších výhod

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automotive

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání v oboru nebo praxe na pozici karosář, stavební klempíř, automechanik, opravář mechanik, autoklempíř

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4071779  Datum zveřejnění: 29.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc