Recruitment Administration Manager

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned (nebo dle domluvy)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 120 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 Koordinace náborů a výběrových řízení
 Pečlivý výběr a rychlé umístění přidělených pracovníků dle očekávání zákazníka
 Komunikace se zaměstnanci a nově nastupujícími pracovníky
 Řešení lékařských prohlídek
 Tvorba smluv, ukončení
 Zadávání dat do personálního a mzdového systému
 Příprava podkladů pro zpracování mezd
 Řešení docházky pracovníků
 Komunikace s HR pracovníky firem
 Komunikace s ostatními odděleními
 Další administrativní činnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

 Zázemí mezinárodní společnosti
 Práci ve skvělém týmu s prima lidmi
 Zajímavé platové ohodnocení s bonusovou složkou
 Možnost home office
 Příspěvek na stravování
 Mobilní telefon a notebook
 Příspěvek na jazykové kurzy
 Práci na zajímavých projektech
 Možnost kariérního růstu
 Pohodový tým
 Firemní akce
 Nástup možný IHNED nebo dohodou
 Práce na DPČ (20 hod. / týdně)
 Mzda 120 – 150 Kč / hod.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Do interního týmu Adecco hledáme kolegu/kolegyni na pozici Recruitment Administration Manager.
Máš zkušenosti z administrativní pozice v HR oblasti a zároveň náborů? Umíš tvořit smlouvy, kamarádíš se s excelem a vyznáš se v zákoníku práce?
Pak hledáme právě Tebe!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 Zkušenosti z administrativy v HR oblasti
 Schopnost pracovat s lidmi
 Znalost zákoníku práce a personalistiky
 Dobrá znalost MS Office, zejména Excelu
 Flexibilitu
 AJ velkou výhodou
 Výhodou také znalost programu Navision

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4078547  Datum zveřejnění: 11.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 120 Kč/hod.