Chceš si vydělat na letní dovolenou? Pracuj s námi za 160 Kč/h + bonusy! (Skladník)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
160 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Práce v distribučním centru logistiky
- Manipulace s balíky či balíčky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce na HPP
- Hodinová fixní mzda 160 Kč/hodina +10% ( až 16 Kč na hodinu)
- Práce 4 dny v týdnu
- Odpolední směny (Po, Út, Čt, Pá) - 12:15 – 17:15)
- Večerní směny (Po, Út, Čt, Pá)- 18:15 – 23:15)
- Možnost směn na více což znamená více peněz pro Vás
- 3 – chodové menu, které stojí 25 Kč
- Bonus za doporučení známého až 12500 Kč
- Svoz do práce úplně ZDRAMA

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče do logistického centra nedaleko Prahy. Máme zajištěnou svozovou dopravu zcela ZDARMA. V případě zájmu, volejte bezplatně na telefonní číslo: 800 100 500.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Věk minimálně 18 let
- Ochotu pracovat i v noci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4081155  Datum zveřejnění: 31.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 160 Kč/hod.