Consultant Permanent Placement

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?
Hledáme nového kolegu/ novou kolegyni do našeho brněnského Adecco týmu!
Máš smysl pro humor, dokážeš se nadchnout pro práci a máš tah na branku?
Skvělé, tak to si budeme rozumět! :-)

Klíčové požadavky:

minimálně 1-2 roky zkušeností v oblasti personalistky, recruitingu a HR (v personální agentuře nebo v interním HR)
angličtina na komunikativní úrovni - využíváme aktivně
asertivní vystupování
velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti

NA CO ZAJÍMAVÉHO SE V RÁMCI POZICE MŮŽEŠ TĚŠIT?
V tuto chvíli máme stabilní portfolio klientů, které stále rozvíjíme. Věnujeme se zajímavým projektům a všemu, co Tě napadne v oblasti personalistiky a řízení lidských zdrojů.

Na této pozici je klíčový nábor a špičková spolupráce s našimi klienty. V rámci partnerské spolupráce se věnujeme specializovaným a manažerským pozicím především ve výrobních společnostech.

Na pozici konzultanta Tě čeká:

samostatná spolupráce s klienty a řízení projektu náborového řešení
vyhledávání kandidátů, networking, budování vztahů s kandidáty
vystavování a správa inzerce
vedení a koordinace výběrového řízení s kandidáty
práce v systému Salesforce
akvizice nových klientů
řízení obchodního jednání
spolupráce na projektech napříč pobočkami Adecco (v ČR i v zahraničí)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti nabízíme?
Krom hezké mzdy a odměňovacího systému Ti dáme možnost věnovat se i jiným směrům, než-li je recruitment, a to například psychodiagnostice, školením, outplacementu, řízení HRPO projektů a marketingových kampaní a dalšímu, co Tě bude bavit. Naši senior konzultanti mají možnost zasahovat do aktuálního nastavení procesů a posunovat tak úroveň naší práce dál.

Nabízíme benefity na úrovni mezinárodní společnosti a ještě něco navíc:

20 dní dovolené + 6 dní sick days
stravenky ve výši 105 CZK
půl den narozeninového volna
možnost práce na home office
zkrácenou pracovní dobu přes léto
Multisport kartu
interní i externí tréningy (a je jich hodně :-) )
příspěvky na penzijní připojištění od 600 CZK měsíčně
jazykové vzdělávání
mezinárodní přesah práce

Informace o náboru

Líbí se Ti naše nabídka? Skvělé, v tom případě se budu těšit na Tvoje CVčko v češtině i v angličtině, které mi zašli prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se a přeji Ti báječné dny!
Alžběta

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

PERSONÁLNÍ AGENTURA

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4090604  Datum zveřejnění: 27.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc