Obsluha CNC - po zaučení až 30 000 Kč! + Nástupní bonus!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Mošnov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 30 000 Kč/měsíc• Zaškolovací příspěvek 30 Kč/hod (tento příspěvek je vyplácen pouze první měsíc po dobu zaškolování a slouží jako náhrada za prémie) • 2.000 Kč docházkový bonus (podmínka výplaty bonusu je 100% docházka) • Prémie 20 % ze základní mzdy – průměrně 3.000 Kč (tento bonus je závislý na výkonnosti daného zaměstnance) • Noční příplatek 10% - průměrné 400 Kč, přesčas 25% - 27 Kč/h, víkend 25% - 27 Kč/h • Náborový příspěvek 5 000 Kč, který je vyplácen na 2 části - 1.měsíc 3.000 Kč a v 6.měsíci 2.000 Kč (podmínka vyplacení příspěvku je odpracování celého prvního měsíce) • Příspěvek na dopravu 2.00 Kč/km

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• jednoduchá obsluha CNC strojů
• Vizuální kontrola a úprava kol, broušení středových otvorů
• Manipulace s koly

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní práci na HPP
• Motivující finanční ohodnocení: 100 Kč/hod. základní mzda
• Dotovanou stravu v kantýně – výběr z několika teplých jídel každou směnu (s příspěvkem zaměstnance 40 Kč)
• 25 dní dovolené
• 3 směnný osmihodinový provoz 6-14, 14-22, 22-6 VOLNÉ VÍKENDY (odpracováno 7,5 hodiny a 0,5 hodiny pauza)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Přední výrobce kovaných a litých kol hledá posily do svého týmu!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Práce ve výrobě

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyučení / Střední odborné vzdělání / SŠ
• Praxe na stejné nebo podobné pozici výhodou
• Ochota pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4094000  Datum zveřejnění: 2.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc