Elektrotechnik - mzda 50.000,-Kč + pouze jedna směna!!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
2. května 1599, Napajedla, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Činnnosti související s diagnostikou, analýzou, hledáním způsobu řešení vedoucích k úspěšné opravě elektrotechnických zařízení a jejich důkladnému testování
• Opravy nejrůznějších zařízení od všech světových výrobců (Siemens, KUKA, ABB, SEW). Například: průmyslové monitory, terminály, ovládací panely, PLC, tiskárny a čtečky čárových kódů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 45.000,- - 60.000,- Kč (jednalo by se prokazatelně o špičkového elektrotechnika s dlouholetou praxí v oboru, jsme připraveni k jednání o výši mzdy)
- pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok (stejně jako u mzdy, jsme připraveni jednat o formě smlouvy, jednalo by se prokazatelně o špičkového elektrotechnika s dlouholetou praxí v oboru)
- pouze ranní směna – 7:00 – 15:30hod.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost je jednou ze čtyř evropských poboček (další jsou v UK, Belgii a Polsku) Jsou jedním z předních světových poskytovatelů oprav výrobních zařízení, průmyslové elektroniky a robotiky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

ADECCO spol.s r.o.
Družstevní 16
789 85 Mohelnice
http://www.adecco.cz
ID: 4097189  Datum zveřejnění: 7.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc