Teamleader/ka operátorů výrobní linky (30 000 - 35 000 Kč)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.9.2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení a kontrola operátorů výrobní linky
• Kontrola kvality odvedené výroby
• Školení podřízených kolegů
• Spolupráce na zlepšování výrobního procesu
• Kontrola a evidence docházky a další administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Jsme stabilní společnost – u nás máte jistotu, že Vám výplata dorazí vždy 10. den v měsíci
• Určitě si oblíbíte naše výborné obědy a večeře do 28 Kč
• Pokud budete mít zájem vydělat si více, můžete využít našich příplatků za přesčasy
• Samozřejmostí je 5 týdnů volna, abyste si mohli pořádně odpočinout!
• Skvělý pracovní kolektiv a personální oddělení

Místo výkonu práce: okres Pardubice

Informace o náboru

Máte již dostatek zkušenosti s prací na výrobní lince v automobilovém průmyslu a cítíte, že máte na víc? Nebo již máte zkušenosti s vedoucí pozicí a chcete zažít změnu k lepšímu? Chcete zodpovídat za plynulý chod výrobní linky a předávat své zkušenosti operátorům? Víte, že dokážete řídit jejich činnost a aktivně se podílet na změnách ve výrobním procesu? Pak již na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotiv

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Výhodou pro Vás bude, jestli máte vzdělání SŠ/ÚSO technického směru
• Praxi na pozici operátora výroby a chuť se kariérně posunout
• Budeme rádi, pokud už máte nějakou zkušenost s vedením lidí
• Na této pozici se Vám bude hodit zodpovědné, organizační smýšlení a přirozená autorita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4115048  Datum zveřejnění: 1.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc