Obalový/á specialista/tka s AJ/NJ

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Komunikace se zákazníky a dodavateli v NJ či AJ (aktivní i pasivní komunikace)
- Práce v zákaznických portálech
- Odpovědnost za návrhy obalů pro nové projekty
- Technická specifikace obalů v rámci vybraných procesů
- Testování navržených postupů a způsobů balení spolu s obaly
- Práce v systému (SAP)
- správa dat v zákaznických portálech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Flexibilní pracovní doba
- Roční bonusy v závislosti na úspěšnosti firmy
- Přátelský kolektiv stabilní nadnárodní společnosti
- Pracovní smlouva na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené
- Osobní rozvoj a růst
- Jazykové kurzy
- 13. mzda a odměny při pracovním a životním jubileu
- Měsíční prémie při odvedení kvalitní práce, nadstandardní příplatky dle zákoníku práce
- Poukázky Sodexo Flexi Pass, příplatky na dopravu, závodní stravování
- Možnost kariérního růstu
- Kulturní a společenské vyžití – teambuildingové akce, vánoční večírek, parkování v areálu firmy, zdarma masáže a plavání, vitamínový program pro zdraví zaměstnanců
- Vhodné i pro absolventy

Informace o náboru

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!

Běla

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Do našeho týmu hledáme nové posily! Je jedno, jestli jste čerstvý absolvent školy či již zajetý matador ve svém oboru. Pokud Vás zajímá automobilový průmysl, nebojíte se práce a rádi byste pracovali v týmu, který umí táhnout za jeden provaz, pak je pro Vás tato práce "šitá přesně na míru".
Naše firma na Vyškovsku se zabývá výrobou plastových dílů do osobních automobilů pro různé automobilové společnosti, které dodává do celého světa. Hledáme proto kolegu či kolegyni se smyslem pro detail a zodpovědným přístupem k práci, který/á umí nejen splnit úkol, ale i přijít s nápady a řešením.

Očekáváte od práce výzvu a zároveň i zábavu? Neváhejte a ozvěte se. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

automobilový průmysl, výroba, technika, technologie, průmysl, logistika, design výrobků

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání (ideálně technického směru), VŠ výhodou
- Znalost a orientace v technické dokumentaci výhodou
- Anglický jazyk nebo německý jazyk (komunikativní úroveň)
- Znalost programu SAP a MS Office výhodou
- Dobré komunikační znalosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita
- Chuť se učit nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4162707  Datum zveřejnění: 16.9.2021