Jak Vám poradíme?

SW vývojář

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledám vývojáře, kteří mají zkušeností s vývojem webových aplikací a nebojí se celého životního cyklu aplikace, vlastního testování a mají zájem se naučit i jiné technologie, než které používají. Náš klient má kanceláře v Opavě a Ostravě, ale může se jednat i o full remote spolupráci v rámci EU. Spolupráce je možná na HPP nebo IČ. Nejvíce používají angular, node.js, typescript, MongoDB - není potřeba mít zkušenosti přesně s těmito technologiemi, ale určitě chuť se je naučit.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnaneckých benefitů je velké množství - rozsáhlý balík kafeterie, sick days, delší dovolená, vzdělávání, full remote, Elite HP, zaměstnanecké akce a výlety.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká softwarová společnost se zázemím v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4188525  Datum zveřejnění: 22.10.2021